Eğitimler

Motion Amplification® Seviye I

RDI teknolojileri tarafından geliştirilmiş çıplak gözle görülmeyen birçok hareketi açığa çıkartır. Motion Amplification® yazılımı görünmezi görmenizi sağlar.

Detaylı Bilgi

Mobius ISO CAT I

Her şeyin anlaşılmasını kolaylaştıran gelişmiş 3D animasyonlar ve etkileşimli simülasyonlar ile kaliteli veri toplama ve temel analiz ve veri doğrulama becerisine sahip, etkili bir titreşim teknikeri olmayı öğrenin.

Detaylı Bilgi

Mobius ISO CAT II

Her şeyin anlaşılmasını kolaylaştıran gelişmiş 3D animasyonlar ve etkileşimli simülasyonlar ile kaliteli veri toplama ve temel analiz ve veri doğrulama becerisine sahip, etkili bir titreşim teknikeri olmayı öğrenin. Demek ki, titreşim analisti kariyerinizde bir sonraki adımı atmaya hazırsınız.

Detaylı Bilgi

Mobius Ultrasound CAT I

Her şeyin anlaşılmasını kolaylaştıran gelişmiş 3D animasyonlar ve etkileşimli simülasyonlar ile arızaları teşhis edebilen, maliyetli buhar ve hava sızıntılarını ve hassas yağlama yapabilmeyi sağlayan, kendine güvenen ve etkili bir ultrason analisti olmayı öğrenin.

Detaylı Bilgi

Titreşim Analizi Seviye I

Titreşim analizi konusunda başlangıç seviyesinde olan ve kısıtlı bilgisini konuya özel hazırlanmış müfredat ile bir üst seviyeye taşımak isteyenlere yönelik eğitimimizin detayları için tıklayın.

Detaylı Bilgi

Titreşim Analizi Seviye II

2. seviye eğitimimiz titreşim analizi konusunda bilgi ve tecrübesi olan ancak yöntemler ve arızaların teşhisi konusunda kendisini bir üst seviyeye taşımak isteyen bakım teknisyeni ve mühendisler için hazırlanmıştır.

Detaylı Bilgi

Ultrasonik Analiz Seviye I

Bu eğitim kestirimci bakımda ultrasonik muayene yöntemini yeni kullanmaya başlayacak veya kullanan ancak bilgi seviyesini bir üst seviyeye çıkarmak isteyenler için hazırlanmış özel bir müfredat içermektedir.

Detaylı Bilgi

Termografi Seviye I

Kızıl ötesi termografi yöntemi mekanik ve özellikle elektrik bakım ekiplerinin arıza teşhisi için en sık kullandığı yöntemlerdendir.

Detaylı Bilgi

Dinamik Balans Eğitimi

Bu eğitime endüstrideki genel inanç olan “titreşim=balans” algılısını yıkarak başlıyoruz. Endüstriyel ekipmanlarda hasas ve doğru balans işlemlerinin nasıl yapabileceğinizi adım adım ve farklı yöntemlerle anlatarak devam ediyoruz.

Detaylı Bilgi

Tesisinize Özel Eğitimler

RISE sadece hazır müfredatlar eğitim vermiyor, tesisinizin ve çalışanlarınızın ihtiyaçlarına ve eksik yönlerine yönelik özel eğitim müfredatlı eğitimler hazırlayabiliyor. Tüm tesisler birbirinden farklı ekipmanlar içinde barındırabilir ve kestirimci bakım temelleri aynı olsa da, ekipmanlara özel analiz yöntemleri bilmek ve buna yönelik eğitimler alabilmek çok faydalı olacaktır.

Detaylı Bilgi