Kabul Testleri

Tesisinize yeni kurulan bir makinenin veya müşterilerinize teslim edeceğiniz bir ekipmanın baştan sonakondisyon testlerini yaptırmak ve sertifikalı mühendislerimizden bilirkişi raporu almak isterseniz bizimle iletişime geçin.

 

Üretim Tesisleri İçin

RI-SE bünyesindeki sertifikalı ve yüksek ihtisaslı mühendisleri ile tesisinize satın aldığınız veya bakımını yaptırdığınız ekipmanları, sahanızda veya üretici/bakım atölyesinin sahasında detaylı ölçümler alarak değerlendirir ve raporlar. Bu raporlama esnasında üretici firmasının belirlediği limitler, standartlar veya yönergeler kullanılır ve ekipmanın durumu hakkında bilgi sizlere sunulur. Rapor neticesinde ekipmanın kabulüne/reddine karar verebilirsiniz. RI-SE bu çalışmadan bağımsız bir kuruluş olarak görev yapacak ve raporlamasını elde ettiği sonuçları etik değerler çerçevesinde değerlendirecek ve sizlerle paylaşacaktır.

 

Makine Üreticileri İçin

RI-SE bünyesindeki sertifikalı ve yüksek ihtisaslı mühendisleri ile kurulumunu veya bakımını yaptığınız ekipmanların, üretim tesisinde veya sizin sahanızda detaylı ölçümler alarak değerlendirir ve raporlar. Bu raporlama esnasında sizin belirlediği limitler, standartlar veya yönergeler kullanılır ve ekipmanın durumu hakkında bilgi sunulur. Rapor neticesinde ekipmanın kabulüne/reddine karar verilebilir. RI-SE bu çalışmadan bağımsız bir kuruluş olarak görev yapacak ve raporlamasını elde ettiği sonuçları etik değerler çerçevesinde değerlendirecek ve sizlerle paylaşacaktır.