Pano ve Titreşim Anahtarları

Dokümanlar pdf

Pano ve Titreşim Anahtarları

Erişilmesi zor ve tehlikeli noktalar titreşim ölçüm süreçleriniz için bir engel değil. Yüksek sıcaklığa dayanıklı ve kompakt sensörleri özel kablolar ile bağlantı kutularına taşıyabilir ve güvenli noktalardan ölçümlerinizi alabilirisiniz. Titreşim anahtarları sayesinde yüksek titreşimler oluştuğunda ekipmanlarını durdurabilir veya uyarı alabilirsiniz. Patlayıcı ortamlara uygun ATEX sertifikalı panolar mevcuttur. 

 

Pano ve Bağlantı Kutuları

Soğutma kuleleri, kağıt makineleri gibi ulaşılması zor ve tehlikeli noktaları titreşim ölçüm stratejinizin dışında bırakmanıza gerek yok. Zorlu ortamlara dayanıklı sensörler kablolar yardımıyla güvenli noktalardaki bağlantı kutularına taşınabilir. Böylece ölçümlerinizi güvenle ve tekrar edilebilir şekilde alabilirsiniz. Bağlantı kutuları ölçüm sisteminize uygun konnektör çıkışları, ölçüm saati veya çoklu konnektör çıkışlar gibi farklı opsiyonlarla sunulabilmektedir. 

 

Titreşim Anahtarları 

Hem AC hem de 4-20 mA sensörlerle kullanılabilecek titreşim anahtarları uygun maliyetlerle titreşim alarmlarının yönetimini ve döner ekipmanların titreşim seviyesine göre durdurulmasına olnak sağlamaktadır. HS-429 serisi sensör üzerinden farklı alarm ayarlarının kolayca yapılabileceği bir seçenek olarak sunulmaktadır. HS-535 serisi anahtar yardımıyla hem PLC sistemleri için 4-20 mA çıkış alabilir hemde BNC çıkış üzerinden portatif analizörleriniz ile ölçüm alabilirsiniz. 

 

Kablolar

Farklı konnektör çeşitleri ve kablo özellikleri için bir çok opsiyon ile uygulamalarınıza özel kabloları sizlere sunabilmekteyiz. Online sistem kabloları haricinde taşınabilir analizörler içinde kablo ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirisiniz. 

 Döküman İstek Formu

Formu atla