EAGLE

EAGLE sistemi, 150 adede kadar kablosuz üç eksenli titreşim sensörünü tek bir ağ geçidi yönlendiricisine eşleştirerek uzaktaki, dar alanlarda veya tehlikeli konumlardaki makineleri kablo döşemeden izlemenize olanak tanır.

İhtiyacınız olan tüm özellikler bir arada

 • Tek sensör ile üç eksenli titreşim ve sıcaklık ölçümü
 •  Kablo ihtiyacını ortadan kaldırarak kurulum maliyetlerini azaltır
 •  ±50 g dinamik aralık, 20 kHz'e kadar her yönden spektrum, zaman sinyali ve zarf spektrumu ölçümü       
 •  Diğer kablosuz ağlarla etkileşime girmez.
 • 100 RPM'den itibaren tüm döner ekipmanlarda kullanılabilir. 
 • EX Proof özelliği ile patlayıcı risk bulunan ortamlara uygundur. 
 • PLC ile haberleşerek özel çalışma parametrelerinde (devir, yük, vb.) ölçüm imkanı
 • Kapalı, tehlikeli veya ulaşılması zor alanlardaki makineleri izlemek için ideal
 • Kolay bakım: pil nominal çalışma koşullarında beş yıl dayanır ve kolayca değiştirilebilir

 

 

 

 

Kolay Kurulum

Artık tesisinizdeki erişilemez, hareketli veya koruma altındaki makinelerinin güvenilirliğini artırmak ve bu arada zorlu ortamlarda veya uzak yerlerde kurulum güvenilirliğini arttırmak mümkün. EAGLE, otomatik çalışan bir kablosuz sensördür. Kablosuz ağ geçidi sensörden 100 metre uzağa kurulabilir ve kapsama alanı kablosuz genişleticiler kullanılarak arttırılabilir. Titreşim verilerinin analiz yazılımına iletimi yüksek güvenilirlikle kablosuz sağlanır. EAGLE kurulumu hızlı ve kolaydır.

 

 

 

 

Kritik Ekipmanlarınız İçin İdeal Çözüm

EAGLE, titreşim analizi marketinin en iyi performans sunan kablosuz sistemdir. Ölçüm kalitesi, onu 100 RPM'den daha hızlı dönen tüm makinelerin izlenmesi için uygun hale getirir. EAGLE sadece bir sensör değildir. Bu akıllı kablosuz sistem, sinyal işleyebilir: Gelişmiş göstergelerin yanı sıra zarf spektrumu sistem içerisinde hesaplanır, böylece bir titreşim veya yatak sıcaklığı alarmı oluştuğunda ölçümlerin kaydedilmesine olanak sağlar. Veri saklama sıklığı, makine durumuna göre otomatik olarak ayarlanır. Veriler,  Shock Finder™ filtresi gibi benzersiz ve patentli yöntemler sağlayan NEST i4.0 makine sağlığı platformuna aktarılır ve ayrıntılı analizler için kullanılabilir. Herhangi bir arıza meydana gelmeden çok öncesinde bakım çalışmalarınızı planlayabilirsiniz. 

 

 

 

Bakımı Kolay

EAGLE çalışma performansı, düşük bakım maliyeti ile uzun süreli hizmet için optimize edilmiştir: EAGLE bataryası harici güç kaynağı veya bakım işlemlerine gerek olmadan, günde bir tam ölçüm setinin nominal çalışma koşullarında 5 yıla kadar kullanılabilirlik sunar. Kritik makineler için, sık alarm izleme ve yüksek kaliteli verilerin depolanması (Toplam değer, Zaman dalga biçimi, FFT, zarf) ile optimum bir izleme stratejisi sunabilen EAGLE, bu koşullarda dahi 2 yıllık bir kullanım ömrü ortaya koyar. Ayrıca, pahalı olmayan standart pil, son kullanıcı tarafından yerinde kolayca değiştirilebilir.

 

 

 

Zorlu Ortamlara Uygun

EAGLE çözümü, endüstri gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmıştır. Hem EAGLE sensörü hem de genişleticiler patlayıcı Zone 0 (Class I, Div I) kullanım için onaylanmıştır.Çok düşük ısıl genleşmeye sahip paslanmaz çelik gövde, en zorlu ortamlarda bile kullanımını güvenli hale getirir. IP67 koruması sayesinde EAGLE ayrıca korozif ortamlara karşı dayanıklıdır. Kablosuz ve otomatik olan EAGLE, kablolu online sistemlerin koşulların elverişli olmadığı durumlarda kullanılabilir ve ekipmanlarınızı portatif cihaz kullanmadan izleyebilirsiniz. 

 

 

 

Karmaşık Ekipmanları Kablosuz İzleyin

EAGLE en karmaşık makinelerin kablosuz olarak izlenmesini sağlayabilmektedir. Makinelerin çalışma koşulları (hız, güç, basınç veya diğer proses verileri) ağ geçidine iletilir ve çalışma koşulları kullanılarak ölçüm koşulları yönetilebilir. Böylece daha etkin ölçümler alınır ve analiz çıktıları daha anlamlı hale gelir. 

 • Ölçüm sonuçları kolaylıkla farklı parametrelerin çıktısı olarak trend olarak çizdirilebilir ve her çalışma koşulu için sonuçlar kendi içerisinde takip edilebilir.
 • Yanlış alarmlara yer yok: alarm seviyeleri her çalışma koşulu için farklı ayarlanır ve karmaşık makinelerde hasarlarla iligili doğru alarmlar elde edilir. 

 

 

 Döküman İstek Formu

Formu atla