Titreşim Analiz Cihazları

Titreşim analiz çözümleri partnerimiz ACOEM'in sektörel tecrübeleri sonucunda ortaya çıkardığı cihazlar ile vibrasyon ölçümü ve analizi konusunda geniş yelpazede çözümler sunuyoruz. Cihazlarımız ve çözümlerimizi inceleyebilirsiniz;

NEST i4.0

NESTi4.0, kestirimci bakım görevlerinizi yönetmek için güçlü ve üretken bir yazılımdır. Makinelerin sadece kW ve devir bilgileri ile otomatik bir veri tabanı oluşturma özelliği sebebiyle, özel titreşim bilgisi olmadan dahi kullanılabilir. Ek olarak, yapay zeka destekli ACCUREX analiz yöntemi, otomatik teşhis öngürüleri almanızı sağlar.

Detaylı Bilgi

Falcon

Yapay zeka destekli titreşim analiz cihazı Falcon, ACOEM markasının 30 yıllık tecrübesi ile ortaya çıkardığı son teknoloji ürünüdür. Otomatik veritabanı oluşturma, otomatik titreşim analizi, kablosuz sensör, dokunmatik ekran, senkron dört kanal, dahili stroboskop, pirometre ve kamerası ile aradığınız tüm özellikler tek bir cihazda toplandı.

Detaylı Bilgi

Eagle

EAGLE, kritik makineler için kablosuz titreşim izleme sistemidir. Üç yönde titreşimi ve yatak sıcaklığını otomatik olarak ölçer. Ölçüm performansı ve yetkinlikleri EAGLE'ı titreşim analiz marketinin en iyi kablosuz sensörü yapmaktadır.

Detaylı Bilgi

MVX & MV-120

MVX güçlü, akıllı, gerçek zamanlı ve çok kanallı bir online sistemdir. MVX, titreşim, IEPE ve voltaj dahil olmak üzere birçok veri türünü gerçek zamanlı olarak toplayarak size makine arızalarını meydana gelmeden tespit etme ve müdahale etme imkanı sağlar.

Detaylı Bilgi

Bearing Defender

Patentli kablosuz sensör Bearing Defender, bir yatağın durumu hakkında size tavsiyelerde bulunur ve ilgili spektrumları inceleyebilmenizi sağlar.

Detaylı Bilgi