İleri Seviye Servisler

Modal Test ve ODS

Bazı kompleks ve dinamik problemlerin teşhis edilebilmesinin tek yolu “Operating Deflection Shape” (ODS) veya Modal Analiz tekniklerinin kullanılmasıdır. RI-SE yetkin mühendisleri ve son teknoloji cihaz ve yazılımları yardımıyla ODS ve Modal Test konusunda hizmet vermektedir.

Detaylı Bilgi

Uzaktan ve Uzun Süreli İzleme

Çok kanallı analizörlerimiz ve titreşim, deplasman, takometre, tork sensörleri ve kontrol sistemlerinizden alacağımız proses verilerinizin kombinasyonu ile ekipmanlarınızın kondisyonunu uzun soluklu takibi RI-SE’ın sizlere sunacağı bir başka servistir.

Detaylı Bilgi

Geometrik Hizalama

Endüstrinin artan taleplerini karşılamak adına makineler çok daha hızlı çalışmaya başladılar. Aynı zamanda toleranslarda giderek daha sıkı hale gelmeye başladı. Bu ihtiyaçların karşılanabilmesi adına RI-SE ileri seviye geometriksel ölçümlerle endüstriye hizmet veriyor. Düzlemsellik, çizgisellik, kot doğruluğu, paralellik ve deliklerin/yatakların birbirine göre hizalanması servisleri ile ekipmanlarınızın güvenirliğini bir üst seviyeye taşıyoruz.  

Detaylı Bilgi

Tork Ölçümleri

Şaft arıza modlarını belirlemek, sürücü kontrol ünitelerin karakterlerini anlamak veya yatakların, dişlilerin, spindleların, kaplinlere etki eden yükleme koşullarını test etmek isterseniz tork ölçümlerine ihtiyacınız vardır.

Detaylı Bilgi