Bearing Defender

Dokümanlar pdf

BEARİNG DEFENDER

Kablosuz üç eksenli ivmeölçer Bearing Defender, yataklarınızın sağlığı hakkında hızlıca tavsiyeler sunar. Kullanımı kolay, çok hızlı ve birinci seviye bir yatak sağlığı değerlendirmesi, tüm seviyedeki çalışanlar tarafından gerçekleştirilebilir. Böylece titreşim analistleri kritik ekipmanlara odaklanmışken kolay taşınabilir kablosuz sensör yardımıyla cep telefonu veya tabletinizle veriler toplayabilirisiniz. 

Kolay Kullanım

Bearing Defender, yatak kondisyonunun değerlendirmesini her teknisyenin kullanımına sunmak için tasarlanmıştır. Bearing Defender, makine devir aralığı, güç aralığı ve montaj türünün basit bir şekilde seçilmesiyle, kullanıcıyı muhtemel rulmsn arızası, balanssızlık, yanlış hizalama sorunu veya diğer problemlerin varlığı konusunda bilgilendirir. Görsel simge tabanlı arayüzü ve renk kodlamalı uyarıları sayesinde, herhangi bir kullanıcı, önceden eğitim almadan Bearing Defender'ı kullanabilir.

10 Saniyede Sonuç Alın

Bearing Defender, üç yöndeki verileri verileri yakalamak, işlemek ve görüntülemek için yalnızca 10 saniyeye ihtiyaç duyar. Akıllı göstergelere ek olarak yatağın tüm titreşim sonuçları görüntülenebilir:

 • ISO10816-3 standardına göre alarm seviyesi belirlenmiş Hız Toplam Değer
 • Yüksek Frekans İvme 
 • Yer değiştirme
 • Bearing Defect Factor ™ değeri
 • ZYXTRUM™  ile üç eksendeki titreşim spektrumları 

 

Güvenilir 3 Eksenli Kablosuz Ölçüm

Balanssızlık veya yapısal rezonans gibi dönen makinelerin en yaygın hasarların tespiti için tek yönden ölçüm yeterli olmayabilir. Bearing Defender, yalnızca ölçüm sürecini kolaylaştırmak için değil, aynı zamanda makineninizde meydana gelen arızaları kaçırmamak adına tek seferde üç eksenli titreşim ölçümü alır. Patentli kablosuz ölçümleri sayesinde Bearing Defender, makinelerinizin güvenilirliğinin arttırmak için hızlı ve güvenilir bir şekilde sizlere yardımcı olur. 

 

30 Yıllık Tecrübe Sensörünüzde

Kablosuz ve mobil cihazlarla uyumlu olan Bearing Defender, Acoem Bearing Defect Factor ™ algoritmasını da içinde barındırır. 70'lerde 2000'den fazla rulmanın test edilmeisi ile geliştirilen bu teknoloji, dünya çapında çeşitli endüstri türlerinde yaygın kullanılan makinelerde rulman arızalarının izlenmesi için kanıtlanmış bir yöntemdir. 

 • Rulman hasarları hakkında uyarı alın 
 • Balanssızlık ve hizasılık hakkında uyarı alın
 • Machine Defender uygulamasına geçerek nokta bazlı değil makinenin geneli hakkında bilgi edinebilirsiniz (Accurex ™)


Bakım 4.0

Bearing Defender, iOS veya Android akıllı telefonlar ve tabletlerle uyumludur. Standart ve kullanıcı dostu bir görüntüleme cihazı kullanarak, titreşim ölçümlerini Bakım 4.0 programınıza entegre etmek ve sahadaki çalışanlarınızdan en iyi şekilde yararlanmak artık mümkün.

 • Wi-Fi bağlantı
 • iOS ve Android uygulama
 • Kamera ile ölçüm noktalarının fotoğraflarını çekebilirisiniz
 • Ölçüm sonuçlarını ekran görüntüsü alarak bir uzman ile paylaşabilirsiniz. 

 

 

 

 

 Döküman İstek Formu

Formu atla