Fixturlaser EVO

 

 

Lazer şaft hizalama

Günümüz dünyasında, daha az mekanikçinin daha fazlasını yapması ve çok disiplinli olması bekleniyor. 

Daha fazla el, daha hafif bir çalışma sağlar ve EVO, kompakt boyutu ve kullanım kolaylığı ile bu kalıba mükemmel uyum sağlar. 

 

 

 

Hizalama basitleştirildi, ancak daha basit değil

 

EVO, tamamen gelişmiş sadelikle ilgilidir - fırfırlar ve bling bling olmayan bir ürün. Temel değerlerimize sadık kalır: basitlik, kullanıcı dostu olma ve yenilikçi teknikler. 5” renkli dokunmatik ekrana sahip kompakt bir görüntüleme ünitesi sunar. İnce ve dengelidir, bir elinizde tutmanızı sağlarken diğer elinizi ekran simgelerine dokunmak ve milleri döndürmek için serbest bırakır. Temiz ve renk kodlu bir grafik kullanıcı arayüzü ile EVO, herhangi bir güçlük ve stres olmadan ölçüm ve hizalama süreci boyunca bakım uzmanına yardımcı olur. 

 

Hassas hizalama için akıllı sensörler

 

EVO sensörleri 30 mm CCD dedektörüne sahiptir. Bunlarla, ortam ışığı ve ölçüm ortamından bağımsız olarak olağanüstü hassas hizalama ile birlikte benzersiz tekrarlanabilirlik elde edebilirsiniz. Diğer bir avantaj da sensörlerin boyutlarının çok kompakt olması, sadece 33 mm kalınlığında olması ve bu nedenle en dar alanlara bile kolayca sığabilmesidir.

 

 

 

 

 

 

VertiZontal Moves – bir kez ölçün, iki kez hareket ettirin! 

VertiZontal™ Moves özelliği, makinenin ayaklarına şimler ekleyerek veya çıkararak yanlış hizalanmış bir makinenin tam olarak ne kadar ayarlanması gerektiğini gösterir. Yatay yanlış hizalamayı düzeltmek için artık dikey ve yatay fazlar arasında yeniden ölçüm yapmaya gerek yok.
Sektörde bir ilk olan bu işlev zamandan tasarruf sağlar ve ilk seferde doğruluğu garanti eder.