Iris M

TEKNOLOJİNİN GÜCÜ

Iris MTM RDI teknolojileri tarafından geliştirilmiş çıplak gözle görülmeyen birçok hareketi açığa çıkartır.Motion amplification yazılımı görünmezi görmenizi sağlar.

Iris M platform RDI teknolojileri güveninirlik ve verimliliği arttırmak için operasyon, işlem, kalite ve yapısal bileşenlerini monitor etmenizi sağlar. Iris M eşsiz ve devrim niteliğinde bir teknoloji olarak en hassas hareketleri gözle görülebilir bir hale çevir. Kameranın her pikselini bir sensöre çevirerek her saniye Iris M milyonlarca ölçüm yapar. Bu ölçümleri herhangi bir fiziksel bağlantı olmadan yapabilmektedir.

Iris M teknolojisi kullanıcılara gerçek zamanlı video sağlayarak üretim operasyonları hakkında anında karar vermelerini sağlar. Bir sürecin tamamını canlandırmanızı sağlayarak- aynı zamanda parça bazda analizi kaybetmez- arıza bulma, onarım öncesi/sonrası, devreye alma ve güçlendirme aşamalarına yardım eder. Her aşamada Iris M spesifik bilgiler sağlayarak problemin köküne inmenizi sağlar.

Iris M motion amplification yazılımı teknik ve teknik olmayan personal arasında iletişimi arttırarak efektif bir karar vermeye sağlar. Iris M platformundaki videolar saniyerler içerisinde üretilir. Başka bir deyişle, Iris M platformu size hem zaman hem de para kazandırır.

CANLI MOTION AMPLIFICATION®

Kayıt yapmadan önce amplification teknolojisini canlı olarak kullanın.

Zaman dalgaları, dalgaboyları, spektrum ve yörünge

Yer değişimini tespit etmek için birden fazla bölge çizebilirsiniz. Tüm değişimler aynı anda.

STABILIZASYON

Tüm kare ve bölge resmin stabilizasyonu mümkün.

Data dışa aktarımı

Dalgaboyu, spektrum, orbit ve yörünge cvs dosyası olarak dışa aktarın.

FREKANS FİLTRESİ

Zaman dalga geçimi ve videonun bant geçiren, bant durduran, alçak geçiren ve yüksek geçiren filtremesi

HAREKET HARİTALARI