Tesislere Özel Servisler

Hidroelektrik Santraller

Hidroelektrik türbinler mekanik, elektriksel ve hidrolik arızaların bir arada olabileceği karmaşık ve uzmanlık gerektiren yapılardır. RI-SE hidroelektrik santrallerde yetkinliğini kanıtlamış mühendisleriyle dikey veya yatay konfigürasyonlu Francis, Kaplan, veya Pelton tip türbinlerinizde meydana gelen anormal durumları ileri seviye teşhis yöntemleri ile raporlayabilmektedir. Ayrıca spektrum ve orbit analizleri sonucunda gereksinim duyulursa yerinde balans ve lazerli hizalama yöntemleri ile düzeltici servis hizmetleri sunabilmektedir.

Detaylı Bilgi

Rüzgar Türbinleri

Rüzgar türbinleri mekanik, elektriksel ve aerodinamik arızaların bir arada olabileceği karmaşık ve uzmanlık gerektiren yapılardır. RI-SE rüzgar türbinlerinde yetkinliğini kanıtlamış mühendisleriyle tüm üreticilere ait her büyüklükteki rüzgar türbinleri için titreşim ve tork analizi ile birlikte hassas şaft hizalama hizmetleri sunmaktadır.

Detaylı Bilgi

Spindle ve Taşlama Tezgahları

Spindle ve taşlama tezgahları gerek iç yapısı gerekse yüksek devirli olmaları sebebiyle alışılagelmiş endüstriyel ekipmanlara uygulanan kestirimci bakım yaklaşımlarının dışında değerlendirilmesi gereken ekipmanlardır. RISE bünyesindeki tecrübeli mühendisleri ile spindle ve taşlama tezgahlarınız için kestirimci bakım hizmeti sunabilmektedir.

Detaylı Bilgi

Marine ve Denizcilik

RISE Güvenirlik Çözümleri, gemi ve yatların titreşim ve gürültü analizi için ABS ve Bureau Veritas Onaylı servis partnerleri ile hizmet sunmaktadır. Ayrıca şaft hizalam, geometrik hizlama çalışmaları ile üst seviye servis hizmetleri verebilmektedir.

Detaylı Bilgi