4-20 mA Titreşim Sensörleri

Dokümanlar pdf

4-20mA Toplam Değer Sensörleri

Ölçülen titreşimleri hız ve/veya ivme biriminde toplam değer çıktısı haline getirebilen 4-20 mA toplam değer sensörleri PLC/DCS/IIoT vb sistemlere doğrudan bağlantı yapılmasına olanak sağlar. Ayrıca patlayıcı ortamlar için Ex Proof özellikli sensör seçenekleri mevcuttur. 

 

4-20 mA Sensörler

Ölçülen titreşimleri hız ve/veya ivme biriminde toplam değer çıktısı haline getirebilen 4-20 mA toplam değer sensörleri PLC/DCS/IIoT vb sistemlere doğrudan bağlantı yapılmasına olanak sağlar. İlave olarak sensörler hem 4-20 mA hem de AC titreşim veya sıcalık gibi çift çıkış olanakları ile farklı sensör opsiyonları sunulabilmektedir. Detaylar için broşürü inceleyebilirsiniz. 

HS-420 4-20 mA Hız 
HS-421 4-20 mA Hız ve AC İvme
HS-422 4-20 mA İvme
HS-423 4-20 mA İvme ve AC ivme

 

Vida ve Mıknatıslar

Kaliteli titreşim ölçümlerinin alınabilmesi için sensör ve analizör kalitesinin yanında sensörlerin ölçüm noktasına doğru ve iyi montajı oldukça önemlidir. Düz ve iki ayaklı mıknatıslar, yapıştırma pulları, vidalar, elektriksel olarak yalıtılmış apartlar, termal sönümleyiciler, motor kanatları için apartlar ile pek çok farklı çözümleri sizlere sağlayabiliriz. Detaylar için broşürü inceleyebilirsiniz. 

 

Kablol ar

Farklı konnektör çeşitleri ve kablo özellikleri için bir çok opsiyon ile uygulamalarınıza özel kabloları sizlere sunabilmekteyiz. Online sistem kabloları haricinde taşınabilir analizörler içinde kablo ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirisiniz. 

 

 Döküman İstek Formu

Formu atla