100 mV/g AC Sensörler

Dokümanlar pdf

100 mV/g AC Sensörler

 

AC çıkışlı ivmeölçerler pek çok farklı talebe uygun olarak üretilebilmektedir. Konnektör tipi, konnektör çıkış yönü, sensör boyutları, hassasiyet değerleri, IP koruma sınıfı, kablo özellikleri ve vida bağlantı opsiyonlarına göre şekillenen taleplerinize uygun sensörler temin edilebilmektedir. Tek eksenli veya çok eksenli sensörler kablolar ve daha fazlasını incelemek için broşürü okumaya devam edebilir, broşürü inceleyebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca tüm sçenekler için patlayıcı ortamlara uygun ATEX sertifikalı sensörler mevcuttur. 

 

AC Standart - HS-100 Serisi

HS-100 serisi sensörler online veya taşınabilir titreşim ölçüm sistemleri için ivme biriminde AC çıkış veren piezo kristalli titreşim sensörleridir. Farklı hassasiyet değerleri, konnektör tipi ve çıkış yönü, vida bağlantısı, koruma sınıfı sizlerin seçimine uygun olarak üretilebilmektedir. Maksimum çalışma sıcaklığı 150 oC'dir. HS 105 serisi ile 250 oC'ye kadar kullanım imkanı vardır. 

 

AC Premium- HS-150 ve HS-170 Serisi

HS-100 serisine göre daha ileri bir teknoloji(shear mode) ile üretilen Premium serisi ivmeölçerler daha stabil sonuçlar ve daha hızlı ayarlama süresi sunabilmektedir. Taşınabilir ve online analizörler için AC çıkışlı ivmeölçerler isteğe göre özelleştirilebilen çeşitli özelliklerle üretilir. Farklı hassasiyet değerleri, konnektör tipi ve çıkış yönü, vida bağlantısı, koruma sınıfı sizlerin seçimine uygun olarak üretilebilmektedir. Maksimum çalışma sıcaklığı 150 oC'dir. HS-170 serisi daha küçük boyutlarda üretilebilmektedir. Kısıtlı alanlar için daha uygundur. Detaylar için broşürü inceleyebilirsiniz. 

 

AC Premium Biaxial & Triaxial 

HS-172 ve HS-173 serisi premium sensörler ile eş zamanlı olarak iki veya üç kanaldan titreşim ölçümleri alabilirsiniz. Hem portatif hem de online sistemler için uygun olup maksimum sıcaklık 130 oC'dir. Detaylar için broşürü inceleyebilirsiniz. 

 

 

Vida ve Mıknatıslar

Kaliteli titreşim ölçümlerinin alınabilmesi için sensör ve analizör kalitesinin yanında sensörlerin ölçüm noktasına doğru ve iyi montajı oldukça önemlidir. Düz ve iki ayaklı mıknatıslar, yapıştırma pulları, vidalar, elektriksel olarak yalıtılmış apartlar, termal sönümleyiciler, motor kanatları için apartlar ile pek çok farklı çözümleri sizlere sağlayabiliriz. Detaylar için broşürü inceleyebilirsiniz. 

 

 

Kablolar

Farklı konnektör çeşitleri ve kablo özellikleri için bir çok opsiyon ile uygulamalarınıza özel kabloları sizlere sunabilmekteyiz. Online sistem kabloları haricinde taşınabilir analizörler içinde kablo ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirisiniz. 

 Döküman İstek Formu

Formu atla