Termal Kamera

FLIR T1020 - İleri Seviye

50 yıllık deneyime dayanan olağanüstü termal görüntüleme performansı için hazırlanın. Olağanüstü aralığı, 3.1 M çözünürlüğe (UltraMax®) ve çevik, yeni bir kullanıcı arabirimine sahip olan FLIR’in amiral gemisi T1020, işgününüzü düzene koymak ve sizi kahraman yapmak için tasarlanmıştır. En keskin görüntüler için, en yüksek sıcaklıklar, en yüksek esneklik – T1020, kızılötesi uzmanlığın yirmi senesinin nihai sonucudur.

Detaylı Bilgi

FLIR T1010 - İleri Seviye

FLIR T1010, olağanüstü termal görüntüleme performansı dünyasına girmenizdir. 3,1 MP çözünürlüğe (UltraMax®), üstün termal hassasiyete ve FLIR’in en gelişmiş kullanıcı arayüzüne sahip olan T1010, işgününüzü düzene koymak ve sizi kahraman yapmak için tasarlanmıştır. T1010, 650 ° C’ye (1202 ° F) kadar termal ölçümlerle 1024 × 768 gerçek HD çözünürlüklü görüntüleri kaydeder.

Detaylı Bilgi

FLIR T860 - İleri Seviye

Yenilikçi FLIR T860 termal kamera, trafo merkezi bileşenlerini, üretim ekipmanlarını veya tesis elektro-mekanik sistemlerini araştırıyor olsanız da, görünürlüğü artırmak ve kritik varlıkların denetimlerini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Vizör ve 180 ° dönen lens platformu ile donatılmış T860, aydınlık koşullarda kullanımı rahat ve kolaydır. İsteğe bağlı bir dahili Denetim Rotası sistemi, daha hızlı sorun giderme ve onarım için sıcaklık verilerini ve görüntüleri mantıksal bir sırayla kaydetmenize yardımcı olur.

Detaylı Bilgi

FLIR T840 - İleri Seviye

FLIR T840 kızılötesi kamera, elektrik tesisatına ve diğer termografi uzmanlarına hem içeride hem de dışarıda ekipmanı rahatça kontrol etmek ve gün boyu arıza belirtileri bulmak için yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Entegre bir mercek vizörü ve 4 inçlik parlak renkli LCD ekranı sayesinde T840, aydınlık ve zorlu ışık koşullarında dışardan incelemeleri kolaylaştırır. 180 ° ‘lik döner lens platformu ve düşünceli ergonomik tasarım, kullanıcıların ulaşılması zor kısımlardaki arızalanan parçaları hızlıca teşhis etmesine yardımcı olur.

Detaylı Bilgi

FLIR T560 - İleri Seviye

Yenilikçi FLIR T560 termal kamera, trafo merkezi bileşenlerini, üretim ekipmanlarını veya tesis elektro-mekanik sistemlerini araştırıyor olsanız da, görünürlüğü artırmak ve kritik  denetimlerini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.  180 ° dönen lens platformu ile donatılmış . İsteğe bağlı bir dahili Denetim Rotası sistemi, daha hızlı sorun giderme ve onarım için sıcaklık verilerini ve görüntüleri mantıksal bir sırayla kaydetmenize yardımcı olur.

Detaylı Bilgi

FLIR T540 - İleri Seviye

Gizli hataları bulun ve ergonomik yüksek çözünürlüklü FLIR T540 ile hataları hızlı bir şekilde onarın . Bu 161,472 (464 × 348) piksel termal görüntüleme kamerası, parlak 4 inç LCD ve 180 ° dönen lens platformuna sahiptir, bu nedenle ulaşılması zor alanlarda bile elektrik ve mekanik sorunları kolayca ve konforlu bir şekilde teşhis edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

FLIR T530 - İleri Seviye

FLIR T530, profesyonellerin sıcak noktaları ve potansiyel hataları doğru bir şekilde gidermesi için gereken özelliklere sahiptir. 180 ° dönebilen lens platformu ve parlak 4 inç LCD ile FLIR T530, kullanıcıların ulaşılması zor olan bileşenleri herhangi bir ortamda teşhis etmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Detaylı Bilgi

FLIR E96 - Profesyonel

FLIR E96, 640 × 480 termal çözünürlüğe sahip ilk kabzalı kameramızdır, böylece denetçiler yüksek voltajlı, tehlikeli hedefleri güvenli bir şekilde inceleyebilir ve elektrik ve mekanik arızaları hızlı bir şekilde teşhis edebilir. Değiştirilebilir AutoCal ™ lensler, lazer mesafe ölçer ile doğru sıcaklık ölçümü için gereken net odağı garantileyen yakın ve uzak hedefleri tam olarak kapsar.

Detaylı Bilgi

FLIR E86 - Profesyonel

FLIR E86, sıcak noktaların ve gizli eksikliklerin hızlı ve doğru tespiti için gereken yüksek performanslı özelliklerle doludur. Bu 464 × 348 piksel termal kamera, elektrik ve mekanik varlıklardaki sıcak noktaların ve gizli anormalliklerin daha kolay algılanması için genişletilmiş bir sıcaklık ölçüm aralığına sahiptir. Değiştirilebilir AutoCal ™ lensler yakın ve uzak hedefleri tam olarak kapsarken, UltraMax® ve MSX® gibi FLIR görüntüleme teknolojisi net, canlı termal görüntüler sağlar.

Detaylı Bilgi

FLIR E76 - Profesyonel

FLIR E76, geniş açılı çatı incelemelerinden güvenli bir mesafeden yapılan elektrik incelemelerine kadar her şey için görüş alanlarına sahip bir dizi değiştirilebilir AutoCal ™ lens aracılığıyla yakın ve uzak hedefleri tam olarak kapsar. FLIR E54’ten bir adım ötede olan E76, 1000 ° C’ye (1832 ° F) kadar isteğe bağlı bir sıcaklık aralığı, lazer destekli otomatik odaklama ve 3 alan ölçüm kutusu içerir. 320 × 240 termal çözünürlük, ilave ayrıntı ve perspektif için patentli FLIR MSX® teknolojisi ile geliştirilebilen net, canlı görüntüler üretir.

Detaylı Bilgi

FLIR E54 - Profesyonel

FLIR E54, Exx Serisine giriş modelidir ve temel durum izleme, elektrik / mekanik inceleme ve bina denetimi için ihtiyaç duyduğunuz çözünürlük ve hassasiyeti sunar. 320 × 240 piksel termal dedektör, 650 ° C’ye (1202 ° F) kadar olan sıcaklıkları doğru bir şekilde ölçer ve ilave ayrıntı ve perspektif için patentli FLIR MSX® teknolojisi ile geliştirilebilen net, canlı görüntüler üretir. Yerleşik FLIR İnceleme Rotası özelliği, denetçilerin büyük veya birden çok konumu incelerken organize olmalarına yardımcı olmak için önceden planlanmış araştırma rotalarını inceler.

Detaylı Bilgi

FLIR E8 XT - Yarı Profesyonel

FLIR E8-XT, 320 x 240 piksel kızılötesi dedektörü ve -20 ° C ila 550 ° C sıcaklık aralığı sayesinde elektrik, mekanik ve yalıtım sorunlarını teşhis etmek için mükemmel bir cihazdır. FLIR MSX® görüntü geliştirme, olağanüstü termal görüntüleme ayrıntısı sağlarken, yerleşik Wi-Fi, kullanıcıların görüntüleri paylaşmak veya herhangi bir yerden kolayca rapor göndermek için FLIR Tools® Mobile uygulamasıyla hızlı bir şekilde bağlantı kurmasına olanak tanır.

Detaylı Bilgi

FLIR E6 XT - Yarı Profesyonel

FLIR E6-XT, 240 × 180 piksel kızılötesi dedektörü ve -20 ° C ila 550 ° C sıcaklık aralığı sayesinde elektrik, mekanik ve bina sorunlarını teşhis etmek için mükemmel bir araçtır. FLIR MSX® görüntü geliştirme, olağanüstü termal görüntüleme ayrıntısı sağlarken, yerleşik Wi-Fi, kullanıcıların görüntüleri paylaşmak ve herhangi bir yerde kolayca rapor göndermek için FLIR Tools® Mobile uygulamasıyla hızlı bir şekilde bağlantı kurmasına olanak tanır.

Detaylı Bilgi

FLIR E5 XT - Yarı Profesyonel

FLIR E5-XT, 160 × 120 piksel kızılötesi dedektörü ve -20 ° C ila 400 ° C sıcaklık aralığı sayesinde elektrik, mekanik ve bina sorunlarını teşhis etmek için mükemmel bir araçtır. FLIR MSX® görüntü geliştirme, olağanüstü termal görüntüleme ayrıntısı sağlarken, yerleşik Wi-Fi, kullanıcıların görüntüleri paylaşmak ve herhangi bir yerde kolayca rapor göndermek için FLIR Tools® Mobile uygulamasıyla hızlı bir şekilde bağlantı kurmasına olanak tanır.

Detaylı Bilgi

FLIR E4 - Yarı Profesyonel

FLIR E4 termal görüntüleme kamerası, bina, elektrik ve mekanik uygulamalar için kullanımı kolay bir sorun tespit aracıdır. 4.800 (80 x 60) piksel kızılötesi çözünürlük ve FLIR Multi-Spectral Dynamic Imaging (MSX®) geliştirmelerinin yardımıyla gizli sorunları bulun, doğru sıcaklık okumaları alın ve onarımların doğru şekilde yapıldığını onaylayın.

Detaylı Bilgi

FLIR C5 Cep Tipi - Giriş Seviyesi

FLIR C5, 160 × 120 (19.200 piksel) gerçek termal kamera çözünürlüğüne sahip, MSX® (Çoklu Spektral Dinamik Görüntüleme), 5 megapiksel kamera ve LED feneri ile gözle göremeyeceğiniz sorunları tanımlamanız oldukça kolay olacaktır. C5, çekmiş olduğunuz  görütüleri  kolayca yedekleyebilmeniz için FLIR Ignite ™ uygulamasına doğrudan yükler ve depolar. Ardından, görüntüleri anında müşterilerle paylaşın ve sorunu kolayca raporlayın.

Detaylı Bilgi

FLIR ONE Edge Pro

Yenilikçi bir ürün olan FLIR ONE Edge Pro kablosuzu olarak akıllı cihazınıza bağlanır. Bu sayede kolayca erişilemeyen hedefleri inceleyebilir ayrıca tek elle rahat kullanım için telefonunuza ya da tabletinize sabitleyebilirsiniz. VividIR™ ve FLIR MSX® (Multi-Spectraş Dynamic Imaging) ‘i beraber kullanarak her açıdan net termal görüntüler elde edebilirsiniz. Geliştirilmiş pil süresi ve sağlamlık, kameranın endüstriyel alanda kullanıma hazır olduğuna emin olur. Kablosuz bağlantı aynı kameranın Android ve iOS’larda kullanımına izin verir.

Detaylı Bilgi