OilMouisture

Dokümanlar pdf

Su kritik sistemlerin yağlayıcılarının en önemli kirlilik nedenlerinden biridir, sadece varlığı sızıntı belirtisi olduğu için değil aynı zamanda kritik makine bileşenlerinin aşınması ve yağlama yağının bozulması için bir katalizör görevi gördüğündendir. OilMoisture hidrolik ve yağlama sistemlerinin su oranını tam olarak algılamak için kızılötesi teknolojiyi kullanan çevrimiçi bir sensördür. Bu sensör suyun olmasıyla ilgili oluşabilecek arızaları azaltmayı sağlar, böylece makine ve sürecin güvenilirliği artar.

OilMoisture suyun varlığını algılarken aynı zamanda kritik sistemlerin yağlanması için başka zararlı bir faktör olan bozulma riski hakkında da bilgi sağlar.

Bu sensörün ana faydalarından biri, kurulumdaki çok yönlülüğüdür. Yağlama sistemine direkt olarak integre edilebilir bu sayede makine içinde daha basit entegrelere izin verir.

OilMoisture Ürünlerinin Temel Özellikleri

  • Nem seviyesi(ppm) (OilMoisture & OilHealth Probe Max)
  • Akışkan sıcaklığı
  • Nem yüzdesi (OilMoisture & OilHealth Probe Max)

Maksimum Tasarruf

OilMoisture yağlama yağının kullanım ömrünü uzatarak, yağ değişim sıklılığını ve dolayısıyla genel işletme maliyetini azaltır.

 

Entegrasyon

OilMoisture diijital iletişim yoluyla tam SCADA/PC/PLC entegrasyonu ile birlikte gelir.Ayrıca CMS ile de bağlantılıdır.

Yüksek İşlevsellik

OilMoisture yağ akışının her zaman en uygun durumda kalmasını sağlayarak operatörlere daha fazla kesinlik sağlar, üretkenliği ve makine çalışma süresini artırır.

Minimum Hasar

OilMoisture yağ değişim sıklığını ve üretilen atığı azaltarak olumlu çevresel etki etmeye hizmet eder.

Anında Ölçüm 

OilMoisture yağlayıcıdaki anormallikleri hem başlangıçta hem de süreç boyunca tespit ederek, olayların gerçekleşmeden çözülmesine yardımcı olur.

Erken Tespit  

Bu sensörün erken teşhis özelliği sayesinde suyun varlığıyla ilişkin olası arızaları azaltmaya hizmet ederek makine ve sürecin güvenilirliğini artırır.

Ekipmanın Parçaları 

Manifold    Hoses and fittings    Power cables    Communication cables

             Manifold              Hortumlar ve Bağlantı parçaları          Güç kabloları                     Bağlantı kablolarıDöküman İstek Formu

Formu atla