Fixturlaser EXO

Tehlikeli Alanlarda Çalışmak için Sertifikalı Akıllı Hizalama Sistemi

Temel değerlerimiz GuideU ve Alignment Intelligence, True Live ve VertiZontal Moves™'un lazer tabanlı şaft hizalama araçları için piyasada benzersiz olduğu birçok ilk endüstri fonksiyonunun geliştirilmesine yol açmıştır. Son kullanıcılarımıza, her şeyden önce kolay hassas şaft hizalaması, iş başında zaman tasarrufu, geliştirilmiş güvenilirlik ve daha da önemlisi para tasarrufu sağlayan kullanım kolaylığı sağlarlar.

FIXTURLASER EXO ile tüm bunları kendinden güvenli bir şaft hizalama paketinde elde edersiniz.

Tehlikeli Alanlarda Kullanımı Kolay Şaft Hizalaması

GERÇEK CANLI

FIXTURLASER EXO ile Makinenizin Konumunu Daima Bilin

True Live özelliği, makinenin tam konumunu gösteren canlı ölçüm değerleri sunar. Lazer ışınını kestiniz mi? Veya makinenin konumunu dedektör aralığının dışına taşımak mı? Sorun değil, akıllı sensörlerimiz güncellenmiş bir makine konumu ile devam edecek ve size her zaman canlı değerler sunacaktır.

Endüstri lideri EX sertifikalı akıllı sensörler

Ekran ünitesi ve akıllı sensörler arasında kablosuz iletişim için entegre Bluetooth

30 mm dijital sensör dedektörü + çizgi lazer, kısa kurulum süresi ile sonuçlanan kaba hizalamayı ortadan kaldırır

Yatay hizalamada ölçüm sırasında boşlukları tespit etmek ve açısal değerler elde etmek için dahili çift eğim ölçer

Piyasadaki en ince akıllı sensörler

Önceden monte edilmiş armatürler kısa bir kurulum süresi sağlar

Anında pil kontrolü - hem açık hem de kapalı modda

II 3G Ex ic op isIIC T4 Gc

Uygulama ve simge tabanlı kullanıcı arayüzüne sahip EX sertifikalı tablet

Simge tabanlı ve renk kodlu kullanıcı arabirimi, dilden bağımsız bir kullanıcı arabirimi

Ayar sırasında gerçek canlı değerler

Ayar yönünü ve yanlış hizalama büyüklüğünü gösteren animasyonlu oklar

Ekran ünitesi ve akıllı sensörler arasında kablosuz iletişim için entegre Bluetooth

Sağlamlaştırılmış IP68 tablet cihazı dahil ATEX/IECEx Zone 2 sertifikalı

Grafik Kullanıcı Arayüzümüz, Hizalama Kılavuzunuz

Patentli simge ve uygulama tabanlı ve renk kodlu kullanıcı arayüzümüz GuideU, her işi ölçmeyi, hizalamayı ve belgelemeyi kolaylaştırır. Operatör hatası riskini en aza indirmek için FIXTURLASER EXO sistemi için uyarlanabilir bir kullanıcı arayüzü geliştirdik. Kullanıcıyı iş boyunca mantıklı ve takip etmesi kolay adımlarla yönlendirir. Hizalama işlemi sırasında sistemin bulduklarına dayalı olarak ölçüm ve düzeltme değerleri sunacaktır.

 

Bu, daha az deneyimli kullanıcılar için kafa karışıklığını ortadan kaldırır ve FIXTURLASER EXO sistemi ile ölçüm boyunca erişim kolaylığı sağlar. Gelişmiş kullanıcı deneyimine katkıda bulunmak için, arayüze herhangi bir yanlış hizalama hatasının hatasız yorumlanmasını kolaylaştıran oyun benzeri bir 3D grafik görünümü verdik.

Simge odaklı, dil içermeyen hizalama sistemlerimiz, dillerinden bağımsız olarak tüm kullanıcılar tarafından kolayca anlaşılan ölçüm raporları üretir.

Bir Kez Ölçün, İki Yönde Hareket Edin

VertiZontal Moves™ özelliği, yanlış hizalanmış bir makinenin tam olarak ne kadar ve hangi yönde ayarlanması gerektiğini, makinenin ayaklarına şim ekleyerek veya çıkararak görüntüler. Yatay yanlış hizalamayı düzeltmek için artık dikey ve yatay fazlar arasında yeniden ölçüm yapmaya gerek yok.

Sektörde bir ilk olan bu işlev zamandan tasarruf sağlar ve ilk seferde doğruluğu garanti eder. Zaman tasarrufu, bakım departmanı, üretim departmanı için maliyet tasarrufu anlamına gelir. Kısacası, tüm şirket için tasarruf.