Fixturlaser ECO

Tamamen dijital kablosuz ECO, yatay şaft hizalamasına adanmış giriş seviyesi bir sistemdir. ECO'nun görüntüleme ünitesi kompakttır ve dar alanlarda kullanımı kolaylaştıran 4” renkli ekrana sahiptir. Sezgisel kullanıcı arayüzü, endüstri lideri bir kullanım kolaylığı sağlar ve kablosuz sensörler ve IP 65 sertifikalı tasarımla birlikte, özellikle yatay şaft hizalaması için tasarlanmış uygun maliyetli bir hassas cihaza sahip olursunuz.

Yatay şaft hizalamasına adanmış

Tamamen dijital kablosuz ECO, yatay şaft hizalamasına adanmış giriş seviyesi bir sistemdir.

 

Uygun fiyata yenilikçi şaft hizalaması

ECO'nun görüntüleme ünitesi kompakttır ve dar alanlarda kullanımı kolaylaştıran 4” renkli ekrana sahiptir. 

Sezgisel kullanıcı arayüzü, endüstri lideri bir kullanım kolaylığı sağlar ve kablosuz sensörler ve IP 65 sertifikalı tasarımla birlikte, özellikle yatay şaft hizalaması için tasarlanmış uygun maliyetli bir hassas cihaza sahip olursunuz.

 

 

 

 

Ekran Çevirme ile görünümünüzü seçin

Ekranın makineyi sizinkiyle aynı açıdan göstermemesi kafanız karışıyor mu? Sorun değil, bunun için de bir çözümümüz var – Ekran Çevirme. Makinenin sahip olduğunuz gerçek görünümünden makine kurulumunu görmenizi sağlar. 

 

 

 

VertiZontal Moves – bir kez ölçün, iki kez hareket ettirin!

VertiZontal™ Moves özelliği, makinenin ayaklarına şim ekleyerek veya çıkararak yanlış hizalanmış bir makinenin tam olarak ne kadar ayarlanması gerektiğini gösterir. VertiZontal Moves™ ile yatay yanlış hizalamayı düzeltmek için artık dikey ve yatay fazlar arasında yeniden ölçüm yapmanıza gerek yok.

Sektörde bir ilk olan bu işlev zamandan tasarruf sağlar ve ilk seferde doğruluk sağlar.