FLIR E54 - Profesyonel

FLIR E54, Exx Serisine giriş modelidir ve temel durum izleme, elektrik / mekanik inceleme ve bina denetimi için ihtiyaç duyduğunuz çözünürlük ve hassasiyeti sunar. 320 × 240 piksel termal dedektör, 650 ° C’ye (1202 ° F) kadar olan sıcaklıkları doğru bir şekilde ölçer ve ilave ayrıntı ve perspektif için patentli FLIR MSX® teknolojisi ile geliştirilebilen net, canlı görüntüler üretir. Yerleşik FLIR İnceleme Rotası özelliği, denetçilerin büyük veya birden çok konumu incelerken organize olmalarına yardımcı olmak için önceden planlanmış araştırma rotalarını inceler. Sınırlı bir süre için geçerli olmak koşulu ile FLIR E54 kamera satın alır iseniz 3 aylık FLIR Thermal Studio Pro ve FLIR Route Creator kullanabilirsiniz.

 

DAHA HIZLI SORUN GİDERME İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ KONTRAST

Görüntü kontrastını anında iyileştirmek ve potansiyel, elektriksel veya mekanik sorunları vurgulamak için FLIR 1-Touch Level / Span kullanın.

 

TEŞHİSE YARDIMCI OLACAK ÖZELLİKLER

E54, 650 ° C’ye (1202 ° F) kadar ölçüm yapar, 3 spot metre sunar ve ekranda canlı bir alandaki maksimum / minimum sıcaklığı görüntüler.

 

KOLAYLAŞTIRILMIŞ RAPORLAMA

FLIR yönlendirme yazılımı * ile yerleşik entegrasyon, sesli açıklama için yerleşik bir mikrofon ve rapor oluşturma özelliklerinin tümü, E54’ün iş gününüzü kolaylaştırmasına yardımcı olur.

 

NAKLİYE BİLGİSİ

Ambalajlama    Lensli kızılötesi kamera, 2 pil, pil şarj cihazı, sert taşıma çantası, boyun askısı, ön lens kapağı, güç kaynakları, SD kart (8 GB), kamera askıları (el, bilek, kordon), karabina kancası, ön koruma, kablolar (USB 2.0 A – USB Type-C, USB Type-C – HDMI, USB Type-C – USB Type-C), kayış braketleri, vidalar, Torx T10 anahtarı, basılı belgeler

 

DEPOLAMA ORTAMI    

Görüntü Dosyası Biçimi Ölçüm verileriyle birlikte standart JPEG. Yalnızca kızılötesi modu

Görüntü Saklama Modu              Kızılötesi, Görsel, MSX®, Resim İçinde Resim, Galeri