FLIR E6 XT - Yarı Profesyonel

Dokümanlar pdf

FLIR E6-XT

FLIR E6-XT, 240 × 180 piksel kızılötesi dedektörü ve  -20 ° C ila 550 °C sıcaklık aralığı sayesinde elektrik, mekanik ve bina sorunlarını teşhis etmek için mükemmel bir araçtır. FLIR MSX® görüntü geliştirme, olağanüstü termal görüntüleme ayrıntısı sağlarken, yerleşik Wi-Fi, kullanıcıların görüntüleri paylaşmak ve herhangi bir yerde kolayca rapor göndermek için FLIR Tools® Mobile uygulamasıyla hızlı bir şekilde bağlantı kurmasına olanak tanır.

MSX ® TERMAL GÖRÜNTÜNÜN YENİ BOYUTU

Yenilikçi ve patentli MSX görüntü modu sayesinde dijital görüntü üzerindeki keskin detayları (yazı, etiket, sayı,desen,vb...) termal görüntü üzerine işleyerek benzersiz görüntüler almanızı sağlar. Kestirimci-koruyucu bakım birimleri için özel olarak geliştirilen FLIR’ e özgü bu görüntüleme modu tüm EX serisi modellerde mevcuttur.

EKONOMIK ÇÖZÜNÜRLÜK SEÇENEKLERI

43.200 piksellik E6 XT 240×180dedektörü ile hedef boyutuna, çalışma mesafesine ve uygulamanız için gerekli olan detaylara ve bütçenize uyacak bir çözünürlük sunar.

YAZILIM ve RAPORLAMA

Tamamen Türkçe FLIR Tools yazılımı tüm Ex-Serisi için ücretsiz olarak indirilebilir. Bu yazılım sayesinde termal görüntü üzerindeki her noktanın analizi kolayca yapılıp, profesyonel raporlar hazırlanabilir.

ÇOKLU ÖLÇÜM

MSX, termal, resim içinde resim ve görünür moddaki fotoğraflar için karma bir hafıza kaydı vardır.

ÖLÇÜM FONKSİYONLARI

Merkez spot, maks./min. sıcaklık bilgisi içeren ve bu noktaların yerini ekranda gösteren alan, belirli bir set değerinin in üzeri/altı için izoterm fonksiyonları saha ölçümleriniz çok kolaylaşacak.

DİĞER ÖZELLİKLER

Şarj edilebilir pil

Hızlı indirme

USB ve Wi-Fi üzerinden dosya paylaşımı 

Hızlı Raporlama

Ölçüm Doğruluğu (E8 modelinde 0.06  oC hassasiyet)

Güvenilir sonuçlar için değiştirilebilir emissivite ve yansıyan sıcaklık parametreleri

640x480 piksel görünür ışık kamerası

GARANTİ

* Kamera için 2 yıl,  dedektör için 10 yıl

 

*Flir satın aldığınız ürünlerin kaydını web sitesi üzerinden yapmanız halinde kamera için 2 yıl, detektör için 10 yıl garanti sunmaktadır. Garanti şartlarını incelemek için lütfen aşağıdaki link üzerinden dökümanı inceleyin. Kayıt yaptırılmadığı takdirde garanti süresi 1 yıldır. Web sitesi üzerinden ürün kaydınızı tamamlamak için tıklayınız.

Teknik Özellikler:

IR Çözünürlüğü 240 × 180
Sıcaklık Aralığı    -20 +550
MSX Çözünürlüğü          320 × 240
Termal Duyarlılık  <0,06 ° C
Görüş alanı 45 ° × 34 °
Odak Odak Free
Dedektör Soğuk Mikrobolometre
Ekran 3.0 inç 320 × 240 renkli LCD
Kare hızı 9 Hz


Döküman İstek Formu

Formu atla