FLIR E76 - Profesyonel

FLIR E76, geniş açılı çatı incelemelerinden güvenli bir mesafeden yapılan elektrik incelemelerine kadar her şey için görüş alanlarına sahip bir dizi değiştirilebilir AutoCal ™ lens aracılığıyla yakın ve uzak hedefleri tam olarak kapsar. FLIR E54’ten bir adım ötede olan E76, 1000 ° C’ye (1832 ° F) kadar isteğe bağlı bir sıcaklık aralığı, lazer destekli otomatik odaklama ve 3 alan ölçüm kutusu içerir. 320 × 240 termal çözünürlük, ilave ayrıntı ve perspektif için patentli FLIR MSX® teknolojisi ile geliştirilebilen net, canlı görüntüler üretir.  Yerleşik FLIR İnceleme Rotası özelliği, denetçilerin büyük veya birden çok konumu incelerken organize olmalarına yardımcı olmak için önceden planlanmış araştırma rotalarını inceler. Sınırlı bir süre için geçerli olmak koşulu ile FLIR E76 kamera satın alır iseniz 3 aylık FLIR Thermal Studio Pro ve FLIR Route Creator kullanabilirsiniz.

 

DEĞİŞTİRİLEBİLİR, OTOMATİK KALİBRE EDİLEN LENSLER

Telefoto, standart ve geniş açılı AutoCal ™ lensler, kullanıcıların büyük hedefleri hızlı bir şekilde araştırmasına, makineleri arıza belirtilerine karşı kontrol etmesine veya elektrik sistemlerini güvenli bir şekilde incelemesine yardımcı olur.

 

DAHA HIZLI TEŞHİS İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ KONTRAST

Görüntü kontrastını anında iyileştirmek ve potansiyel elektriksel veya mekanik sorunları vurgulamak için FLIR 1-Touch Level / Span kullanın.

 

KOLAYLAŞTIRILMIŞ RAPORLAMA

FLIR yönlendirme yazılımı * ile yerleşik entegrasyon, sesli açıklama için yerleşik bir mikrofon ve rapor oluşturma özelliklerinin tümü, E76’nın iş gününüzü kolaylaştırmasına yardımcı olur.

 

 

NAKLİYE BİLGİSİ

Ambalajlama    Lensli kızılötesi kamera, 2 pil, pil şarj cihazı, sert taşıma çantası, boyun askısı, ön lens kapağı, güç kaynakları, SD kart (8 GB), kamera askıları (el, bilek, kordon), karabina kancası, ön koruma, kablolar (USB 2.0 A – USB Type-C, USB Type-C – HDMI, USB Type-C – USB Type-C), kayış braketleri, vidalar, Torx T10 anahtarı, basılı belgeler

 

DEPOLAMA ORTAMI    

Görüntü Dosyası Biçimi Ölçüm verileriyle birlikte standart JPEG. Yalnızca kızılötesi modu

Görüntü Saklama Modu              Kızılötesi, Görsel, MSX®, Resim İçinde Resim, Galeri