FLIR GF343

Dokümanlar pdf

FLIR GF343 ile CO2 kaçaklarını hızlı, kolay ve güvenli bir mesafeden tespit edebilirsiniz. CO2 gazı bir üretim sürecinin yan ürünüdür. Hidrojen soğutmalı jeneratörlerde Hidrojen kaçaklarının tespiti için gaz hattında dolaştırılır. FLIR GF343 sayesinde Hidrojen hatlarınızdaki kaçak noktalarını hızlıca tespit edebilirsiniz.

 

Küçük Sızıntıları Dahi Görselleştirebilen Hassasiyet

Yüksek çözünürlüğü, termal hassasiyeti ve Yüksek Hassasiyet Modu(HSM) sayesinde FLIR GF343 soğutucu akışkanların sızıntılarını görselleştirir. Böylece kaçakların kaynağını tam olarak tespit edebilir ve onarımları hem arızalar oluşmadan hem de kaçak giderleriniz artmadan gerçekleştirebilirsiniz. Bunlara ek olarak içerisindeki termal dedektör sayesinde sıcaklık farklılıklarını tespit etmenize ve daha iyi gaz kaçağı tespiti için görsel kontrastı geliştirmenize izin vererek sıcaklıkları doğru bir şekilde ölçebilir.

 

VERİMLİLİĞİ ARTTIRIN​

GF343 gaz görüntüsünü gerçek zamanlı olarak gösterir, bu sayede gaz kaçaklarını geniş alanlarda hızlıca tarayabilirsiniz.

HİDROJEN KAÇAKLARININ KAYNAĞINI TESPİTİ

Hidrojen hattına %3-4 oranında CO2 gazı ekleyerek Hidrojen hattındaki kaçakları tespit edebilir ve onarımları gerçekleştirebilirsiniz.

MASRAFLARINIZI AZALTIN

GF343'ü planlı operasyonlar sırasında sızıntı bulmak ve onarımları gerçekleştirmek için kullanın. Bu sayede kaçaklardan oluşan masraflarınızı azaltabilirsiniz.Döküman İstek Formu

Formu atla