FLIR QL320

Dokümanlar pdf

Providence Photonics'ten QL320. Metan ve diğer Hidrakarbonlar için kaçak oranlarını derecelendirmenize ve otomatik raporlamınıza olanak sağlayan entegre raporlama sistemidir. Gaz kamerası ile entegre çalışan bu sistem sayesinde ekstra bir analizöre ihtiyaç duymadan ve gazla yakın temasa girmeden kaçak derecelendirmenizi yapabilir ve raporlayabilirsiniz. Gazla yakın temasa girmenize gerek kalmadığı için iş güvenliği şartlarını da sağlamanıza olanak tanır.

Metan Kaçaklarını Görüntülemenin Güvenli Yöntemi

 

Hemen Raporlama ile Kaçak Tespiti

QL320 taşınabilir, kullanımı kolay ve sahada saniyeler içerisinde sonuç sağlayabilen bir cihazdır. Herhangi farklı bir ayara gerk kalmadan FLIR GFx320 ve FLIR GF320'ye bağlanabilmektedir. QL320 aynı zamanda birden fazla optik ve sıcaklık aralığı ile de senkronize edilebilmektedir.

 

HIZLI SONUÇLARLA GÜVENİLİR ÖLÇÜMLER

QL320 ile çoğu hidrokarbon gazının kütle kaçağı oranlarını(lb/sa veya g/sa) veya hacimsel kaçak oranlarını(cc/dk veya L/dk) belirleyebilirsiniz. Kaçak oranlarını 300 metreye kadar güvenli mesafelerden ölçün!

ETKİLİ TESPİT VE RAPORLAMA

QL320, sızıntı noktalarını doğrulamak için gerekli yerleşik araçlara ve arka plan sıcaklıkalrının uygunluğunu belirlemek için Δ sıcaklık tarama aracına sahiptir. Sahada raporlama, ölçümlerin arşivlenmesi, renklendirilmiş video ve analizi ve işleme sonrası için ham verilere ulaşmanıza imkan sağlar.

ENDÜSTRİYEL ORTAMLAR İÇİN TASARLANMIŞTIR

QL320 tablet tabanlı sistem, gaz sahalarında, rafinerilerde ve diğer endüstriyel ortamlarda kullanım için gerekli özellikleri karşılamaktadır. Toz ve su geçirmez dokunmatik tablet, dış mekan koşullarında kolay okuma için yüksek kontrast sağlar.

 Döküman İstek Formu

Formu atla