FLIR GF304

Dokümanlar pdf

FLIR GF304 ile prosesinizi durdurmaya veya kesintiye uğratmaya gerek kalmadan soğutucu gazların kaçaklarını tespit edebilirsiniz. Soğutucu gazlar oldukça zehirlidir ve çevreye zararlıdır. Soğutucu gazların kaçaklarının erken tespiti sayesinde yenileme maliyetlerinden kurtulabilir ve çevresel zararlı azaltabilirsiniz. GF304 sayesinde soğutucu gazları görselliştirerek gizli sızıntıları tespit edebilir ve onarımlar tamamlandığında onarım işlemlerini onaylayabilirsiniz.

Küçük Sızıntıları Dahi Görselleştirebilen Hassasiyet

Yüksek çözünürlüğü, termal hassasiyeti ve Yüksek Hassasiyet Modu(HSM) sayesinde FLIR GF304 soğutucu akışkanların sızıntılarını görselleştirir. Böylece kaçakların kaynağını tam olarak tespit edebilir ve onarımları hem arızalar oluşmadan hem de kaçak giderleriniz artmadan gerçekleştirebilirsiniz. Bunlara ek olarak içerisindeki termal dedektör sayesinde sıcaklık farklılıklarını tespit etmenize ve daha iyi gaz kaçağı tespiti için görsel kontrastı geliştirmenize izin vererek sıcaklıkları doğru bir şekilde ölçebilir.

 

VERİMLİLİĞİ ARTTIRIN​

GF304 Gaz kaçak kamerası, geleneksel sızıntı tespit araçlarından daha hızlıdır ve SF6 gazını, susuz amonyağı(NH3) ve Etilen'i(C2H4) tespit edebilir.

KESTİRİMCİ BAKIM İÇİN ALTERNATİF

GF304, 500°C'ye kadar sıcaklıkları doğru bir şekilde ölçerek tesisinizin kestirimci bakım programına da katkı sağlar.

PARANIZI VE GAZLARI KURTARIN

Yüksek gerilim hatlarından uzakta, güvenli bir mesafede gaz kaçaklarını tespit ederek giderlerinizi azaltabilir ve paranızı koruyabilirsiniz.

 Döküman İstek Formu

Formu atla