FLIR GF77

Dokümanlar pdf

GF77 FLIR'den ilk soğutmasız kızılötesi gaz kaçak kamerası! Daha hızlı ve daha verimli gaz kaçağı araştırmaları için gerçek zamanlı olarak metan ve hidrokarbon kaçaklarını görselleştirin! FLIR'in pazar lideri olduğu soğutmalı optik gaz görüntüleyicilere alternatif olarak piyasaya sürdüğü GF77 uygun fiyatı ve gelişmiş teknolojik özellikleri ile dikkat çekiyor. Doğal gaz santralleri ve doğal gaz tedarik zinciri boyunca bulunan tüm alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 

 

Yüksek Teknolojili ve Ekonomik Fiyatlı OGI Kamerası

METAN İÇİN SPEKTRAL FİLTRELEME

Metan ve benzeri gazları filtreleyebilen GF77, algılamayı iyileştirirken diğer dalga boylarındaki gazlardan kaynaklanabilecek yanlış negatifleri de ortadan kaldırır.

GÜÇLÜ KAMERA ÖZELLİKLERİ

GF77, Lazer destekli otomatik fokuslamadan, tek dokunuş ile kontrast ayarlamaya kadar size yüksek teknolojik özellikler sunmaktadır.

ENDÜSTRİYEL ORTAMLAR İÇİN İDEAL ÇÖZÜM

Gün boyu rahat kullanımınız için 180° dönebilen kızılötesi mercek bloğu ile tasarlanmıştır. Bu sayede ergonomik açıdan size ideal kullanımı sunmaktadır. Bulgularınızı sahadayken düzenlemenize yardımcı olan raporlama özellikleriyle işinizi hızlıca halledebilirsiniz.Döküman İstek Formu

Formu atla