FLIR GF306

Dokümanlar pdf

FLIR GF306 ile prosesinizi durdurmanıza gerek kalmadan Kükürt Heksaflorür(SF6) ve diğer gaz emisyonlarını görselleştirerek tespit edebilirsiniz. SF6 gazı elektrik proseslerindeki trafolarda yalıtkan ve söndürücü eleman olarak kullanılmaktadır. Taşınabilir ve temassız FLIR GF306 sayesinde yüksek gerilim hatlarında güvenli bir mesafeden ölçüm alırken, kaçakları hızlıca kontrol edebilirsiniz. Kaçakları erken yakalayarak arıza ve onarımlardan kaynaklanacak giderlerinizi azaltabilirsiniz.

 

Küçük Sızıntıları Dahi Görselleştirebilen Hassasiyet

Yüksek çözünürlüğü, termal hassasiyeti ve Yüksek Hassasiyet Modu(HSM) sayesinde FLIR GF306 küçük kaçakları bile görselleştirir. Böylece kaçakların kaynağını tam olarak tespit edebilir ve onarımları hem arızalar oluşmadan hem de kaçak giderleriniz artmadan gerçekleştirebilirsiniz. Bunlara ek olarak içerisindeki termal dedektör sayesinde sıcaklık farklılıklarını tespit etmenize ve daha iyi gaz kaçağı tespiti için görsel kontrastı geliştirmenize izin vererek sıcaklıkları doğru bir şekilde ölçebilir.

 

VERİMLİLİĞİ ARTTIRIN​

GF306 Gaz kaçak kamerası, geleneksel sızıntı tespit araçlarından daha hızlıdır ve SF6 gazını, susuz amonyağı(NH3) ve Etilen'i(C2H4) tespit edebilir.

KESTİRİMCİ BAKIM İÇİN ALTERNATİF

GF306, 500°C'ye kadar sıcaklıkları doğru bir şekilde ölçerek tesisinizin kestirimci bakım programına da katkı sağlar.

PARANIZI VE GAZLARI KURTARIN

Yüksek gerilim hatlarından uzakta, güvenli bir mesafede gaz kaçaklarını tespit ederek giderlerinizi azaltabilir ve paranızı koruyabilirsiniz.Döküman İstek Formu

Formu atla